משרדים להשכרה בתל אביב באייקה – חווית עבודה שלא הכרתם עד כה

כשעסק או פרילנסר מחפש משרד שממנו הוא יוכל לפעול, בדרך כלל הפרמטרים העיקריים הם מיקומו של כל משרד שעולה על הפרק, הגודל שלו, כמובן העלות של שכירתו החודשית ולפעמים גם השירותים השונים המוצעים עם המשרד (למשל בתחום עורכי הדין מקובלת התופעה של משרדים משותפים להשכרה, שבה מספר עורכי דין עובדים ביחד באותו מרחב ומשתמשים בשירותי מזכירות ואדמיניסטרציה משותפים).

אבל ישנו עוד מרכיב חשוב מאוד, שמומלץ בחום לבחון גם אותו כשמחפשים משרדים להשכרה בתל אביב: חוויית העבודה שמבטיח כל מקום.

אמנם לא תמיד קל להעריך את אופי חוויית העבודה שמבטיח כל משרד שמוצע להשכרה, ומן הסתם לא כל הבטחה אכן מקוימת, ובכל זאת כשמשקללים גם את הפרמטר הזה בהחלטה איזה משרד לשכור ישנו סיכוי טוב יותר להצלחה עסקית משמעותית.

למידע נוסף אודות חיפוש משרדים להשכרה בתל אביב לחץ כאן.

 

ההשפעה המשמעותית של חוויית העבודה על הביצועים העסקיים

חוקרים רבים ואינספור מחקרים עוסקים בשנים האחרונות בהשפעת חוויית העבודה על הביצועים העסקיים בתחומים שונים.

חוויית העבודה היא מונח אמורפי, ולא תמיד קל לכמת אותה לכדי נתונים מספריים שחיוניים לצורך מחקרים שיניבו מסקנות חד משמעיות, אבל אין ספק שלשביעות הרצון של העובדים, לאווירה השוררת במשרד ולאנרגיות שמציעה הסביבה (הן זו שבתוך הבניין שבו פועל העסק והן זו שמחוצה לו) השפעה בלתי מבוטלת על מידת המחויבות של העובדים לעסק ועל ביצועיהם.

למעשה, סקרים רבים, הן בארץ והן בעולם, גילו שרמת השכר היא בסופו של דבר רק מרכיב אחד בשביעות הרצון של העובדים, ולאו דווקא החשוב ביותר, שכן גם למידת העניין ולאינטראקציות הבין-אישיות שנוצרות במהלך יום העבודה השפעה משמעותית על התועלת שמתקבלת מהעבודה עבור העובד, ובהתאם על ההשקעה שלו באותו מקום עבודה.

בהתאם, משרדים להשכרה בתל אביב שמייצרים חוויית עבודה ברמה אחרת, לטובה כמובן, עשויים לשפר משמעותית את ביצועי העסק.

 

הפורמט החדשני של משרדים להשכרה בתל אביב

תל אביב היא עיר שנולדה בזכות חדשנות ויזמות, מבוססת עליהן גם היום, מעודדת אותן ותומכת בהן.

הדבר בא לידי ביטוי גם בתחום של השכרת משרדים בתל אביב, שממהר לאמץ גישות מתקדמות מחו"ל ובמקרים רבים אף להוביל מגמות עדכניות. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא חללי העבודה המשותפים, קונספט שצובר תאוצה ומושך אליו יותר ויותר תשומת לב – וגם עסקים שמבינים כי זוהי הדרך הטובה ביותר עבורם לשכור משרד.

שני היתרונות העיקריים של מרחבי העבודה המשותפים הם:

* גמישות מקסימלית – כל עסק יכול לשכור בכל נקודת זמן את חלל העבודה המתאים ביותר לצרכיו, הן מבחינת הגודל והן מבחינת אופי החלל, ובנוסף במקרים שבהם אין לעסק צורך אמיתי במרחב עבודה למשך פרק זמן מסוים פשוט לא לשכור משרד ובכך לחסוך כסף רב.

* שיתופי פעולה מרתקים – חלל עבודה משותף מטבעו מכיל מספר עסקים, מיזמים, פרילנסרים ואנשי מקצוע מתחומים שונים. אם גם העסק שלכם ישכור משרד בחלל עבודה משותף כזה או אחר, עצם המפגש עם כל אותם יזמים ואנשי מקצוע עשוי להוביל לשיתופי פעולה שעשויים להוביל את העסק שלכם לא רק למיצוי הפוטנציאל שלו אלא גם לתחומים שכלל לא חשבתם עליהם.

 

חוויה חיובית במיוחד

חלל עבודה משותף שמציע חוויית עבודה חיובית במיוחד הוא אייקה, שכולל מגוון רחב של משרדים להשכרה שמתאימים לצרכים שונים.

יתרון נוסף שתורם רבות לחוויית עבודה שלא הכרתם עד כה הוא המיקום – בלב האזור הססגוני והמרתק של דרום תל אביב, בין פלורנטין לנווה צדק ובמרחק קצר מאוד משדרות רוטשילד, יפו, הים ועוד.