הפרויקט של איש העסקים אמיר יקותיאל

בשנים האחרונות העיר הוד השרון הופכת להיות מוקד משיכה עבור זוגות צעירים ומשפחות אשר מבקשים להתרחק מאזור המרכז אך להישאר קרוב, עבור כל מי שרוצה ליהנות מאיכות חיים גבוהה אך במחירים סבירים, וכן עבור כל מי שמחפש מקום טוב לגדל את ילדיו מבלי שיצטרך לחיות בעיר הגדולה או לעבור למושב או קיבוץ.

העיר הוד השרון נמצאת, כידוע, בין כפר סבא לפתח תקווה, חמש דקות מכביש 4, מוקפת פרדסים ומושבים. בעבר היתה מועצה מקומית אך בעקבות גידול בכמות התושבים בה, היא הוכרזה בשנת 1990 כעיר. יש בה כיום מרכזי מסחר, ביניהם שני קניונים, אזור תעשייה, פארקים, וכן יש מסעדות, בתי קפה ופאבים רבים. בחלקה הצפוני על הגבול עם כפר סבא יש בה תחנה של רכבת פרברים אשר מגיעה עד לאשדוד.

היזם אמיר יקותיאל פועל שנים רבות בעיר, הוא אחראי על בניתם של פרויקטים שונים כולל כאלה אשר מיועדים לצעירים ולסטודנטים. מאחר ובעיר פועלת מכללת שערי משפט, הרי שהיא מושכת אליה לא מעט סטודנטים מישובים רחוקים וכן זוגות צעירים שלומדים ומלמדים במקום. איש העסקים אמיר יקותיאל מכיר בערך של קהל זה ועל כן הוא בונה ומשווק פרויקטים של בנייה אשר מתאימים לקהל מוגדר זה.

בשנים האחרונות חווה העיר תנופת בנייה משמעותית, הן בזכות הפשרת אדמות והן בעקבות דרישה הולכת וגוברת, אל תהליך זה נכנס גם אמיר וביחד איתו קבוצת AMY אשר בבעלותו, והיא אחראית על מספר פרויקטים של מגורים בעיר. ביניהם פרויקט חדש שנבנה בימים אלו. פרויקט מגדלי הדר.

מהו פרויקט מגדלי הדר של קבוצת AMY

פרויקט מגדלי הדר הוא פרויקט ייחודי הכולל שני מגדלי מגורים עם 18 קומות שבכל אחד מהבניינים יש 60 יחידות דיור. המגדלים ממוקמים בשכונת רמות מנחם, שכונה אשר נמצאת במערב העיר, והיא קרובה לקניון מרגלית, פארק ארבע העונות, מתחם עד 120 וכן לקאנטרי המקומי. באזור פועלים בתי ספר וגנים. ניתן להגיע אליו מהכניסה הדרומית של העיר (תל אביב, פתח תקווה). מדובר בשכונה ייחודית מאחר והיא עשירה בשטחים ירוקים ובנייה צמודת קרקע שמסמלת את אפיונה הכפרי של העיר. הפרויקט הינו מתחם סגור ובטוח אשר מאפשר לדיירים ליהנות מאיכות חיים גבוה ותחושת ביטחון עצומה.

הקבלן אמיר יקותיאל מכיר באופי המיוחד של העיר אך גם צרכים ובדרישות של התושבים אשר עוברים להתגורר בה. לכן בפרויקט מגדלי הדר הוא משלב בין השניים ומעניק לכל מי שרוכש נכס במבנה, את כל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מאופי כפרי מחד ומאיכות חיים אורבנית מאידך. אין ספק שהוד השרון היא מקום נהדר לגדל בו ילדים, ואם רוצים בכך, הרי שמגדלי הדר זה המקום האידיאלי לרכוש בו נכס לשם כך.