ארונות קיר מעוצבים

בכל בית, ואף כמעט בכל חדר נוכל למצוא ארונות. ישנם סוגים רבים של ארונות, חלקם ארונות הזזה, חלקם ארונות עומדים וחלקם ארונות קיר מעוצבים. בחירתם של ארונות שכאלה מוסיפה שיק וסגנון עיצובי לבית ומאפשרת לבעלי הבית או הדירה משחק רב עם העיצוב של הארון עצמו. בעמוד זה תמצאו מידע על שילוב של מראה או זכוכית מודפסת יחד עם ארון הקיר שלכם, על דגמים שונים בהם תוכלו למצוא ארונות קיר מעוצבים, ועל הזמנה אישית לפי עיצוב כרצונכם של הארון המושלם שלכם אל מול בחירה מתוך קטלוג.

שילוב של מראה או זכוכית מודפסת

אחת האפשרויות להוספה של עיצוב מיוחד ואיכותי לארון הקיר שלכם הוא תוספת של מראה מעוצבת. ניתן להזמין מראות מעוצבות במגוון רחב מאוד של סוגים וסגנונות עיצוב, בצורה שמשתלבת עם העיצוב הייחודי של ארון הקיר. פעמים רבות, דווקא המראה המעוצבת בסגנון ייחודי היא זו שעושה את כל ההבדל, ומכניסה ארון רגיל לקטגוריה של ארונות קיר מעוצבים. נוסף לאפשרות של הוספת מראה מעוצבת לארון הקיר הניצב בביתכם קיימת האפשרות של שילוב זכוכית מודפסת על אחת הדלתות של הארון, או בצידיו. באמצעות טכניקה חדישה בה ניתן להדפיס על זכוכית, תוכלו ליהנות מעיצוב מתקדם במחיר משתלם, ולשלב תמונה אמיתית על הארון המעוצב שלכם. תוכלו להדפיס על הזכוכית שמותקנת בארון שלכם תמונה של הילדים, או תמונה שלכם עם בן או בת הזוג, תמונת נופים מיוחדת מהטיולים שלכם ברחבי העולם, או עיצוב מודפס בתבנית יפה המשתלבת עם הסגנון העיצובי הקיים אצלכם בבית.

ארונות קיר מעוצבים במגוון דגמים

כאמור, ארון קיר הוא אחד הפרטים הנפוצים ביותר בכל בית. נוכל למצוא יותר ארונות קיר מאשר ארונות מסוגים שונים כמו הזזה באופן סטטיסטי בבתים רבים ברחבי הארץ, כך שהביקוש לארונות קיר עומדים נשאר יחסית קבוע וזהה. בגלל שהביקוש נשאר זהה יחסית, חברות רהיטים רבות יוצאות בכל שנה עם עיצובים חדשים ומפתיעים לארונות הקיר שלהם. כאשר תחפשו ארונות קיר מעוצבים, לא תיתקלו בבעיה למצוא עיצובים ייחודיים וחדשניים. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לחברת העיצובים האהובה עליכם, ולבחור עיצוב קיים מתוך שפע העיצובים הקיימים אצלם. כמו בכל תחום אחר באופנה, הקטלוג החדש ביותר  יציג יצירות מעוצבות של מיטב מעצבי הפנים ומעצבי הרהיטים, דבר שכמובן מעלה את המחיר. בחירה בעיצוב ישן יותר משנים קודמות לאו דווקא משפיעה על האיכות של הארון או על היופי של העיצוב שבחרתם, אבל בוודאות גמורה תשפיעה על המחיר ותוזיל אותו לעומת ארונות קיר מעוצבים שנוצרו במיוחד בכדי להתאים לאופנה האחרונה ביותר בתחום עיצוב הפנים.

עיצוב של ארון לפי הזמנה או מתוך קטלוג

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר שעומדות בפני אנשים שמעוניינים להזמין ארונות קיר מעוצבים בבית שלהם היא הזמנה מקטלוג או הזמנה אישית. נגרים רבים ומומחי עיצוב רהיטים מציעים את שירותיהם ללקוחות פרטיים שמעוניינים לחדש את חדר השינה שלהם ומייצרים עבורם ארונות קיר מעוצבים בהזמנה אישית. הייצור האישי יכול להתבצע לפי רעיון מיוחד שהלקוח מביא עימו או בשיתוף פעולה עם המעצב או הנגר שיכולים לבצע את ההזמנה באופן מופתי לפי שביעות רצונו של הלקוח לאור ניסיון רב שנים. אף על פי שהאמונה הרווחת היא כי עיצוב אישי יהיה יקר יותר מהזמנה מקטלוג, אין זה נכון בהכרח, מכיוון שפעמים רבות חברות קטלוג מוכרות את הרהיטים שלהם בתוספת העמסת עלויות