כיצד תשפרו את חווית המשחק שלכם באקס בוקס?

פעם היינו משחקים ברחובות, עם החברים הקרובים – קצת כדורגל, משחקי תופסת ועוד רבים. היום, אפשר פשוט לחבר את ה-Xbox לטלוויזיה ולשחק בסלון, עם קונסולת משחקים שאתם בוחרים שמאפשרת לכם ולכל המשפחה לחוות תוכן בצורה קצת אחרת. לא מדובר בסתם קונסולת משחקים, יש בה הרבה ומעבר – מדובר בקונסולה שפותחת בפניכם עולם בידור אחר לחלוטין ונותנת לכם לחוות אותה ביחד עם אנשים נוספים.

היתרון הגדול במשחק, הוא האפשרות לחזק את הקשר עם המשפחה והחברים הקרובים. במרוץ החיים אנחנו שוכחים להשקיע זמן איכות עם האנשים שקרובים אלינו. לפעמים, אנחנו נוטים להתמקד בחיים של עצמנו ולחיות דרכם. תחשבו שיש לכם מערכת שמופעלת בצורה פשוטה, מלאה בכלים מגניבים ונגישים לכל משתמש – שבעזרתה, אתם יכולים לקרב ולחזק את מערכת היחסים שלכם עם כל העולם. זה כל כך פשוט, שלפעמים זה נשמע לא הגיוני. אקס בוקס, מצליח לחבר בין כל התרבויות, בין אנשים שונים ועוד הרבה ומקנה לכם, אפשרות להסתכל על הכל בצורה קצת שונה מבעבר. אם היינו רגילים להתמקד במשחקים שלנו לבד ובתוך האפליקציות, היום, אתם יכולים לחלוק שלט מיועד ולשחק עם אנשים נוספים שתבחרו. יש יותר מחבר מזה?

אם מתחשק לכם לשדרג את עולמות המשחק בצורה קצת שונה – האקס בוקס יכול להתאים לכם בצורה מושלמת. תוכלו במקביל לשלב ולחבר את האקס בוקס למערכת קולנוע ביתית וליהנות מסאונד בדיוק כמו בקולנוע!

הקונסולה ניתנת לחיבור ישיר עם ממיר של הוט, Yes ועידן פלוס. הטכנולוגיה הזו מאפשרת לכם להדליק את הטלוויזיה ואת הקונסולה ישירות מכפתור אחד. החיבור העצום בין מערכת קולנוע ביתית לבין האקס בוקס, גורמת לכם לחוות את המשחקים בצורה מרגשת, כשרעשי המשחק נשמעים בווליום וישנה תחושה שאתם חלק בלתי נפרד מהמשחק.

עם השנים התפתחו פיצ’רים שימושיים למערכת ואחד מהם הוא האפשרות פיצול של מסך הטלוויזיה לשניים – כך שבצד אחד תוכלו לראות שידור חי ובצד שני, לשחק. פיצ’ר נוסף שחשוב להכיר הוא הגישה למאגר האפליקציות – האקס בוקס (One) החדש שיצא, מאפשר לכם גישה לכל אפליקציה שתבחרו: משחקים, תכניות טלוויזיה וכדומה. יש לכם אפשרות שליטה לאחר החיבור בכל אפליקציה שתבחרו. החלק המגניב בתוסף הזה הוא היכולת ליצור אזור מועדפים. כלומר המערכת תלמד את התוכן המועדף עליכם ותשמור לכם אותם בקטגוריית המועדפים. במקביל, תוכלו לשלב שיחות וידאו בסקייפ דרך מצלמת קינקט וגם, שירות אחסון בענן. כך תוכלו לצפות בכל התמונות, סרטונים מהסמארטפון שלכם בטלוויזיה.

האקס בוקס הפך לתחליף מוצלח יותר מהטלפונים החכמים. עם השנים נכנסו חידושים רבים למערכת שמאפשרת לכם להשתמש בה בדיוק כמו בסמארטפון. השוני העצום בין שתי הפלטפורמות הוא האפקט הגדול יותר שיש לאקס בוקס והאפשרות לחוות את החוויה עם עוד אנשים מלבד עצמכם. כך שהמטרה ליצור חיבור, קשר חזק יותר עם האנשים סביבכם והכי חשוב, לחוות את הטכנולוגיה ובגדול.